user
Ankara Tiyatro Gösterileri

Sıradaki içerik:

Ankara Tiyatro Gösterileri

e
sv

Mirkelam 27 Ocak Bursa Konseri

135 okunma — 25 Aralık 2023 10:41
mirkelam

Mirkelam Konseri

Türk pop müziğinin sevilen, koşan adamı Mirkelam 2024 yılında da konserlerine devam ediyor. Bursa konseri kapsamında sahne alacak olan Mirkelam birbirinden güzel şarkıları ile Bursalı sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mirkelam Bursa Konseri

Mirkelam Bursa Konseri kapsamında bir çok hareketli ve duygusal şarkıları repertuvarına aldığı bilinmekte. Birlikte coşacak, birlikte söyleyeceğiniz gece anılarda mutlu bir şekilde kalmadı en büyük dileğimiz.

Mirkelam Milyon Performance Hall Bursa

Ayakta ve oturarak tercih edilebilecek bir mekan olan Milyon Performance Hall Bursa Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Mekanın içerisi enerji ile birlikte çabuk ısınan mekanın bize göre tek handikapı Otoparkı olabilir.  Trio otopark ı ve mekanın yanındaki açık otopark , araçları ile gelen müzik, konser  sevenlere maalesef yetmiyor. Bursalı müzik severler başka yer aramadan, uzağa gitmeye gerek kalmadan  sevdiği sanatçıları bu mekanda görmeleri mümkün. Hem hafta sonu hem de hafta içi eğlenceyi sonuna kadar yaşıyorlar. Konser tarihlerini ve programı sitemizden takip edebilirsiniz.

Mirkelam Bursa Konseri Biletleri

Mirkelam Bursa konseri biletleri satışa çıktı. Bilet fiyatları 150,00 TL den satışta. Çift kişilik bilet almak isteyenler için de 250,00 TL olarak belirlenmiş durumda. 2024 yılının ilk konserlerinde bu fiyat politikası makul düzeyde gözükmekte. Ayrıca içeride serinlemek için bir çok içecek çeşidi mevcut. Ücretsiz konser bileti içinde mekanın resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

Mirkelam Tüm Konserler

Mirkelam’ın vereceği konserleri sitemizden takip edebilirsiniz. konserbilgi.com da tüm konserler e ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mirkelam Bursa Konseri Kapı açılış saati, 19:30 belirlenmişi olup değişiklik gösterebilmektedir.  Konserin başlama saati ise: 21:30
Mekanda 8 yaş sınırı bulunmaktadır. Kesinlikle 18 yaş küçük misafirler mekana alınmamaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • hacer 5 ay önce
  • Mirkelam Bursa konseri biletlerini indirimle alma ihtimalimiz varmı?