user
Eskişehir Konser Mekanları

Sıradaki içerik:

Eskişehir Konser Mekanları

e
sv

İzmir Bornova Konser Mekanları

281 okunma — 02 Ocak 2024 10:13
izmir bornova konser mekanı

İzmir Bornova Konser Mekanları

Egenin incisi olan İzmir eğlence ve ekonomik olarak her yıl Enternasyonal Fuar etkinliklerine ev sahipliği yapar. Çevre ilçeleri de dahil olmak üzere başta İzmir Bornova konser mekanları olmak üzere dört mevsim konser mekanlarını yerli ve dünyaca ünlü sanatçılara açar.

Konser Mekanı Olarak Tercih Edilen Mekanlar

Ülkenin üçüncü büyük şehri olan ve nüfus yoğunluğu yüksek olan şehirler arasında yer alan İzmir\’de konserlerde öncelikle tercih edilecek mekanlar arasında öncelikli olarak;

  • Bornova Alabi mekanı belirterek
  • Alsancak The Pie Shop
  • Buca Cafe Fellini
  • Konak’ı sonraki mekanlar olarak sıralayabiliriz. Ayrıca İzmir\’de açık hava konserleri için Bornova ideal bir alandır.
izmir bornova konser mekanları

izmir bornova konser mekanları

 

Belediye Hizmetleri Arasında Yer Alan Konserler

Özellikle yaz aylarında pek çok İzmir Belediyesi gibi Bornova Belediyesi’de hizmetleri arasında yer alan sosyal etkinliklerde konserlere ayrı bir yer vererek belde halkını motive etmeye çalışıyor. Özellikle mekan olarak beldenin Büyükpark alanı bu etkinliklerde önemli bir mekan.

  • Evka,
  • Pınarbaşı Çamlık Parkı
  • Erzene Mahallesi 19 Mayıs 1919 Parkı
  • Altındağ AKM
  • Meriç Mahallesi Aliyev İzzet Begoviç Parkı

Konser mekanları ile büyük kitleleri sanatçılar ile buluşturacak kapasite de mekanlar.

Konser Etkinliklerinde Tiyatro Merkezi

Açık veya kapalı konserler için Bornova’da tercih edilecek konser mekanları arasında yer alan 231 dönüm üzerine kurulu bulunan Aşık Veysel Açık Hava Tiyatrosu da konser mekanları arasında en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alır. Ün yapmış ve popüler olan sanatçılar bu alanda konserlerini vermektedir. İzmir’in dört bir yanından ulaşım sağlanacak bu konser etkinlik merkezine toplu ulaşım araçları ile gelmek mümkün ayrıca özel araçlar için de yüksek kapasiteye sahip otoparkı mevcuttur.

Konser Mekanı Kiralama

İzmir Bornova İlçesinde yer alan konser mekanları her mevsim konser etkinlikleri için kiralanabilmektedir. Yoğun talep alan Aşık Veysel Açık Hava Tiyatro Mekanı ve Bornova İlçesinde yer alan diğer konser mekanlarından faydalanmak isteyenlerin programlarının çakışmaması için organizasyonların profesyonelce yapılması gerekir. Bu işler ile uğraşan organizasyon şirketleri mekan yetkilileri ile temas halinde olur.

izmir bornova konser mekanı

izmir bornova konser mekanı

 

İLGİLİ İÇERİK Antalya Konser Mekanları Konser
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli